Katedra Elektrotechniki i Elektroenergetyki

Skład Katedry

Nazwisko i imięe-mailtelefon*siedziba
Profesorowie nadzwyczajni i doktorzy habilitowani
dr hab. inż. Cieśla Antoni, prof. n.aciesla@agh.edu.pl39-86B-1, 5
prof. dr hab. inż. Furgał Jakub, prof. n.furgal@agh.edu.pl37-61B-1, 6
prof. dr hab. inż. Galias Zbigniew, prof. n.galias@agh.edu.pl28-90B-3, 112
dr hab. inż. Kurgan Eugeniusz, prof. n.kurgan@agh.edu.pl38-57B-3, 116
dr hab. inż. Nowak Wiesław, prof. n.wiesio@agh.edu.pl28-24B-1, 8
dr hab. inż. Zydroń Paweł, prof. n.pzydron@agh.edu.pl28-35B-1, 109
Konsultanci naukowi
prof. dr hab. inż. Florkowska Barbarabeflor@agh.edu.pl37-61B-1, 6
prof. dr hab. inż. Mitkowski Stanisławsmitkows@agh.edu.pl28-18B-1, 110
prof. dr hab. inż. Ogorzałek Maciejmaciej@agh.edu.pl39-75B-3, 113
dr hab. inż. Szczerbiński Marek, prof. n.masz@agh.edu.pl44-16B-1, 112a
prof. dr hab. inż. Włodek Romualdgewlodek@cyf-kr.edu.pl28-35B-1, 109
Adiunkci
dr inż. Bąchorek Wojciechwojbach@agh.edu.pl25-99B-1, 112b
dr inż. Brożek Januszjbroz@agh.edu.pl25-99B-1, 112b
dr inż. Kot Aleksanderakot@agh.edu.pl25-99B-1, 112b
dr inż. Kraszewski Wojciechwkraszew@agh.edu.pl34-48B-1, 114b
dr inż. Kuniewski Maciejmaciej.kuniewski@agh.edu.pl44-16B-1, 112a
dr inż. Moskwa Szczepanszczepan@agh.edu.pl37-73B-1, 7
dr inż. Skowron Mikołajmskowron@agh.edu.pl34-48B-1, 114b
dr inż. Syrek Przemysławsyrekp@agh.edu.pl34-48B-1, 114b
dr inż. Szpyra Waldemarwszpyra@agh.edu.pl32-47B-1, 7
dr inż. Tarko Rafałrtarko@agh.edu.pl36-53B-1, 9
Starsi wykładowcy
dr inż. Daszczyszak Michałmdaszcz@agh.edu.pl28-99B-3, 112
mgr inż. Dąbrowski Andrzejamd@agh.edu.pl28-90B-3, 112
dr inż. Schmidt Pawełpschmidt@agh.edu.pl28-20B-1, 114b
Asystenci
dr inż. Benesz Mariuszmben@agh.edu.pl36-53B-1, 9
mgr inż. Bonk Michałbonkm@agh.edu.pl37-60B1,108
mgr inż. Fuśnik Łukaszlfusnik@agh.edu.pl37-60B1, 108
dr inż. Garda Bartłomiejbgarda@agh.edu.pl39-75B-3, 113
dr inż. Gas Piotrgas@agh.edu.pl38-57B-3, 116
mgr inż. Makuch Andrzejamakuch@agh.edu.pl32-47B-1, 7
dr inż. Pająk Piotrppajak@agh.edu.pl44-16B-1, 112a
dr inż. Roehrich Józefroehrich@agh.edu.pl44-16B-1, 112a
dr Siłuszyk Marekmarek.siluszyk@agh.edu.pl39-75B-3, 113
dr inż. Wantuch Agnieszkaawantuch@agh.edu.pl28-19B-3, 115
dr inż. Zegarmistrz Piotrpzegar@agh.edu.pl39-75B-3, 113
Pracownicy inżynieryjno-techniczni
inż. Chudyba Kazimierzkchudyba@agh.edu.pl28-26B-1, H113
mgr inż. Gancarz Artureinstein@agh.edu.pl37-60B-1, 108
Pałka Wojciech28-91B-1, H113
Rogóż Mirosławmrogoz@agh.edu.pl28-20B-1, 114a
mgr inż. Szafraniak Bartłomiejszafrani@agh.edu.pl28-26B-1, H113
Pracownicy administracyjni
Burda Ewaewab@agh.edu.pl28-86B-3, 110

* - pełny numer telefonu ma następujący format: +48 12 617-xx-xx